NU SLUITING DORPSHUIS HAARLE NABIJ IS, GAAN WE NOG ÉÉN KEER IETS MOOIS DOEN!
Wie is er in zijn jeugdjaren niet in Dorpshuis Cultura Haarle geweest, heeft daar zijn eerste biertje
gedronken, het eerste kusje gehad of wellicht nog meer………………?
Iedereen heeft zo zijn eigen herinneringen aan het Dorpshuis. Maar de sluiting is nabij.
Daarom heeft het ‘oude’ Danceparty bestuur, die in de jaren ‘90 en ‘00 de drukbezochte ‘Kabaal op vrijdag’ avonden met veel succes organiseerden, de koppen bij elkaar gestoken.
Iedereen uit de wijde omgeving die onder het genot van een biertje, leunend tegen de oude bar (waar je 20 jaar geleden ook stond) oude verhalen van vroeger wil ophalen, is welkom op 4 november!
Na het wegvallen van de band Normaal, hebben enkele heren uit Haarle deze leegte gevuld door een coverband te beginnen en dit met groot succes. Kapitein HØK zet inmiddels menig feesttent compleet op de kop met dampende,zwetende hits van Normaal uit vroegere jaren. Omdat al deze
heren hun roots hebben liggen in het Dorpshuis, willen ze graag hun Veldtocht afsluiten in hun geliefde Cultura. De oude planken vloer zal nog één keer tot het uiterste getest worden!
Voor menig Normaalfan gaat op deze avond het hart sneller kloppen. Want speciaal voor deze avond is er contact gezocht met Ferdi Joly (alias Frederik Puntdroad ) en Willem Ter Horst (alias Wimke van Diene ) allebei Nu bij Old-Ni-js. Deze heren hebben toegezegd enkele nummers mee te spelen met Kapitein HØK!
Uiteraard zijn de DJ’s van weleer ook aanwezig , met daarna de nieuwe blues/rock band ‘The Damned Few’. Deze formatie timmert inmiddels hard aan de weg en spelen op verschillende festivals.
DUS DE LAATSTE AVOND IN HET DORPSHUIS ZAL EEN AVOND WORDEN DIE NIET SNEL VERGETEN GAAT WORDEN!
WANNEER: ZATERDAG 4 NOVEMBER 2017
ZAAL OPEN: 21:00 UUR
LEEFTIJD 18+
Voorverkoop: WWW.DANCEPARTYHAARLE.NL
KOSTEN: €10,- INCL. GARDEROBE
🕮 Boek/Book: Tim Akkerman - Van onhandelbare driftkikker tot muzikant in balans
NU SLUITING DORPSHUIS HAARLE NABIJ IS, GAAN WE NOG ÉÉN KEER IETS MOOIS DOEN!
Labels:
DORPSHUIS Cultura,
Haarle,
September 2017,
The Damned Few
Related Posts
- Oude tijden herleven in een nieuw Dorpshuis in HaarleDORPSHUIS Cultura, Haarle, Oude Tijden, Sesam
- Band: The Damned Few. uit HaarleBand, Haarle, Rock, The Damned Few
- # 16 Column: De plaat en zijn verhaal. “Maybe Tomorrow, Maybe Tonight” van Earth & FireAuteur: Henk laing, Cees Kalis, Chris Koerts, Column, De Plaat en zijn verhaal, Earth & Fire, Gerard Koerts, Haarle, Hans Ziech, Jenny Kaagman, Rock
- Vinyl Avond in Haarle!Auteur: Henk laing, Haarle, Vinyl
- #15 Column: De plaat en zijn verhaal. Gin Blossoms ‘Hey Jealousy’Alternative Rock, Auteur: Henk laing, Column, De Plaat en zijn verhaal, Gin Blossoms, Haarle, Maart 2025