TOP |
• Nijverdal krijgt na twaalf jaar opnieuw een platenzaak. Op vrijdag 6 november opent Fratsen, een winkel die zich richt op nieuw vinyl en hifi-apparatuur. Het initiatief komt van zes lokale muziekliefhebbers, onder wie voormalig platenzaakeigenaar Jan Scheppink. De zaak is te vinden aan de Willem Alexanderstraat 2K in Nijverdal.
Mede-initiatiefnemer Jan Scheppink exploiteerde eerder Music Centre in Nijverdal, dat in 2001 de deuren sloot. Daarna verdwenen ook Metalzone (2009) en Free Record Shop (2014) uit het dorp. Naast Scheppink zijn kunstenaar Erik Nijmeijer, Jan 'Hifi' Leferink, Alex Völkers, Walter van der Heiden en Gerwin Bladder betrokken bij het initiatief. Het zestal heeft een stichting opgericht om Fratsen te realiseren.
De winkel richt zich bij de start voornamelijk op nieuw vinyl. Daarnaast wordt hifi-apparatuur aangeboden en gaat Leferink onderhoud uitvoeren aan onder meer platenspelers en versterkers. Ook krijgt werk van Nijmeijer een plek in de winkel.
De initiatiefnemers onderzoeken op termijn uitbreiding met tweedehands vinyl en cd’s. Voorlopig ligt de nadruk op nieuwe lp’s, ondanks de relatief hoge consumentenprijzen.
Fratsen opent op vrijdag 6 november om 17.00 uur. Bij de opening is Rinus Gerritsen, bassist van Golden Earring, aanwezig.
Bron: https://eb.live/artikel/nieuwe-platenzaak-fratsen-opent-in-nijverdal
| https://fratsen.nl/#nieuwsbrief | info@fratsen.nl | |
| https://fratsen.nl/ | |
TOP |
Geen opmerkingen:
Een reactie posten