| [Back to TOP] |
David Newbould: nieuwe single en Europese tour
De nieuwe single van David Newbould: ‘All I’ve Got In Front Of Me Is The Past’. Het nummer verschijnt op 9 oktober, en is de opvolger van het vorige maand verschenen ‘Dead On The Ground’. Beide songs komen van zijn nieuwe album Average Fidelity Vol. II, dat voor 2027 gepland staat.
David schreef het lied enkele jaren geleden. Hij dacht daarbij aan een countrymuzikant die door het leven en zijn ambities is getekend, ergens tussen Waylon Jennings en Crazy Heart. Tegelijk verwerkte hij er iets van zichzelf in. Het nummer bleef een tijd liggen, totdat hij het in zijn thuisstudio opnieuw oppakte en alle instrumenten zelf inspeelde. Inmiddels is het de openingstrack van zijn komende album.
Credits: Geschreven, geproduceerd, opgenomen en gemixt door David Newbould. Hij verzorgde ook de zang, gitaren, bas, drums en orgel. Mastering: Alex McCullough van True East Mastering.
Op 30 oktober begint Davids Europese tour:
| Voor meer INFO: JohTheMa PROMOTIONS | |
| [Back to TOP] |
Geen opmerkingen:
Een reactie posten