![]() |
Artiest/Band: Los Straitjackets, The Fleshtones & Southern Culture on the Skids
|
• Binnenkort weer verkrijgbaar een waanzinnig album. 16 oktober is het weer tijd naar aanloop naar 30 oktober en dan kunnen we weer feesten op Mondo Zombie Boogaloo! De ultieme compilatie door
drie van Amerika's beste feestbands, slaan de handen ineen voor de ultieme Halloween-soundtrack. Surflegendes Los Straitjackets, garage-rockveteranen The Fleshtones en psychobilly-favorieten Southern Culture On The Skids zorgen voor een 'Monster Mash' van griezelige rock-'n-roll, garage, surf en horror-geรฏnspireerd plezier dat zichzelf nooit te serieus neemt.
Het album zit boordevol griezelige eigen nummers en geรฏnspireerde versies van cultklassiekers zoals "Ghostbusters", "Goo Goo Muck" en de onweerstaanbare all-star finale "Que Monstruos Son". Het vangt perfect de speelse sfeer van vintage Halloween-platen en biedt tegelijkertijd eersteklas muzikantschap. Twangende gitaren, stampende ritmes, Farfisa-orgel en volop humor met een knipoog maken dit tot een onmisbare plaat voor elke oktobermaand.
Na jarenlang niet verkrijgbaar te zijn geweest en zeer gewild bij verzamelaars, keert “Mondo Zombie Boogaloo eindelijk terug op gelimiteerd roze vinyl, voorzien van artwork van Steve Blickenstaff, die vooral bekendstaat om zijn iconische werk voor The Cramps. Met een wereldwijde oplage van slechts 1.000 exemplaren is dit een absolute aanrader voor liefhebbers van garagerock, surf, psychobilly en Halloween-feestplaten. Dus mocht je de plaat nog niet hebben rennen naar je favorieten platenwinkel, dan kan hij de roze vinyl editie op tijd bestellen voor je.
Vergeet de 'tricks', bij “Mondo Zombie Boogaloo draait alles om de 'treats'! Deze monsterlijk leuke Halloween-collectie brengt garage-rocklegendes The Fleshtones, surf-titanen Los Straitjackets en de ondeugende psychobilly-formatie Southern Culture on the Skids samen voor een knallend feest vol griezelige eigen nummers en spookachtige klassiekers. Met energieke versies van favorieten als "Ghostbusters", "Goo Goo Muck" en "Haunted Hipster", plus de all-star samenwerking "Que Monstruos Son" (voorheen "The Monster Mash"), is dit album de ultieme soundtrack voor een Halloweenfeest dat zelfs de doden doet opstaan
Tracks:
- Los Straitjackets - It's Monster Surfing Time
- The Fleshtones - Ghoulman Confidential
- Southern Culture on the Skids - Goo Goo Muck
- Los Straitjackets - Que Monstruos Son (feat. The Fleshtones & Southern Culture on the Skids)
- The Fleshtones - Haunted Hipster
- Southern Culture on the Skids - The Loneliest Ghost in Town
- Los Straitjackets - Theme from Young Frankenstein
- The Fleshtones - (Sock It to Me Baby) in the House of Shock
- Los Straitjackets - Theme from Halloween
- Southern Culture on the Skids - Tingler Blues
- Los Straitjackets - The Ghoul on the Hill
- Southern Culture on the Skids - La Marcha de los Cabarones
- Los Straitjackets - ¡Ghostbusters!
- The Fleshtones - Dracula a Gogo
- Southern Culture on the Skids - Demon Death
Videoclips van de bands
The Fleshtones :: Screaming Shull https://www.youtube.com/watch?v=MwbT6U9MS74
Southern Culture On The Skids :: Soul City https://www.youtube.com/watch?v=qPTlD6eKaUM
Los Straitjackets :: The Time Warp https://www.youtube.com/watch?v=MMIpVfl2PLg
![]() |





.png)
Geen opmerkingen:
Een reactie posten