<script> <style> ". ". ".

•Uitgelicht

 

Eerste drie namen zijn bekend voor Bluesz & More 2026

Artiest/Band: Bluesz & More

  • Datum zo 22 nov. 2026
  • Aanvang 14:30 uur
  • Zaal open 14:00 uur
  • Prijs € 25,00
  • Locatie Hedon - Grote Zaal
Op zondag 22 november organiseren wij in Hedon de tweede editie van Bluesz & More: 
De eerste namen zijn bekendgemaakt: 

BLUESZ & MORE

Op zondag 22 november organiseren wij in Hedon de tweede editie van Bluesz & More: een festival waar liefhebbers van de blues en aanverwante genres hun hart kunnen ophalen. Verwacht een zinderende muzikale middag en avond, gevuld met optredens van nationale en internationale topacts. Hedon wordt omgetoverd tot het toneel van meeslepende gitaren, rauwe vocalen en onvervalste muzikale passie. Maar buiten fantastische muziek om is er veel meer te doen. Bluesz & More draait ook om "ontmoeten" "beleven" en "genieten" zorg dus dat je dit festival niet mist.

LINE-UP

undefined  

JULIAN SAS

JULIAN SAS album MILES AND MEMORIES markeert de terugkeer van de gitaarheld naar zijn favoriete band bezetting - het klassieke blues-rock trio – zang/gitaar, bas en drums. Waarbij in dit geval de nadruk wat meer op de rock en een fractie minder op de blues ligt. Julian Sas:

undefined  

THE ZAC SCHULZE GANG (UK)

Straight To It is een toepasselijke titel voor het debuutalbum van de Zac Schulze Gang: het trio houdt zich niet bezig met franje en speelt liever blues-geïnspireerde rock-'n-roll die je bij de keel grijpt en niet meer loslaat.

undefined  

JOHN F. PIANO BAND

John-F. Klaver is gitarist, zanger en muziekdocent. Op 11-jarige leeftijd begon hij met gitaarspelen, geïnspireerd door Gary Moore, Jimi Hendrix en Robben Ford. Na zijn VWO-studie volgde John muziektheorie- en gitaarlessen aan de University of the Pacific in de USA

 

MORE TBA

Meer informatie Hedon Zwolle

Festival: BLUESZ & MORE - Hedon Zwolle

 

[Back to TOP]

Geen opmerkingen: