The Unveiling is een verzameling van tien nummers, geïnspireerd op het boek Openbaring . Het album is in de loop van drie jaar tot stand gekomen en is voortgekomen uit wat Eddy omschrijft als een diepgaande geloofsopbouwende reis en een waar liefdeswerk. Sterk geworteld in zijn singer-songwriter-ethos, krijgt elk nummer de ruimte om zich op natuurlijke wijze te ontvouwen en zijn eigen emotionele en spirituele pad te volgen. Hoewel het album niet bedoeld is om iedereen aan te spreken, is de intentie duidelijk: diegenen bereiken en raken die God voor ogen heeft.
Het project begon begin 2023, toen negenentwintig nummers werden geschreven en opgenomen in Carousel Ln in Melbourne Beach, Florida , die uiteindelijk werden samengebracht in dit gefocuste en samenhangende werk. Drie nummers van het album verschenen eerder in eerdere versies, waaronder "Hallelujah" en "Where the Gates Never Close" van Chapel Songs (2023), en "I'm Coming" van Turn Up the Divine (2024).
De eerste single, “I'm Coming (Remix)” (ISRC: uscgh2600123 ), is geïnspireerd op Openbaring 2 en onderzoekt de onmogelijkheid om je te verbergen voor een alwetende God, terwijl het tegelijkertijd geruststelling biedt door Zijn constante aanwezigheid en belofte. De tweede single, “Where the Gates Never Close (Remix)” (ISRC: uscgh2600131 ), geïnspireerd op Openbaring 21 , schetst een hoopvol beeld van vrede, verbondenheid en een plek waar angst en falen niet langer bestaan.
Eddy Mann | Indie Productions | info@eddymann.com
| [Back to TOP] |






Geen opmerkingen:
Een reactie posten