<script> <style>

•Uitgelicht

   Ribs & Blues 2026    

Bluesmagazine’s weekly playlist 166

Bluesmagazine’s weekly playlist 166

 Bluesmagazine’s weekly playlist is een gevarieerde lijst met onder andere tips van de luisteraars. Er is verder muziek met een link naar Bluesmagazine (releases, recensies, concert reviews) en daarna is de keuze gigantisch. De playlist is voor de luisteraar, naast het lezen van Bluesmagazine en andere Blues websites, een manier om nieuwe artiesten en hun muziek te leren kennen.

Het einde van het jaar nadert en dan is het gebruikelijk terug te kijken over het afgelopen bluesjaar, en wat een jaar was het. Een vernieuwde Website, vele mooie concerten, de bluesfestivals dit jaar hadden uitgepakt, honderden albums die de burelen van Bluesmagazine passeerden, kijk op Bluesmagazine.nl om het allemaal nog eens terug te lezen.

Het einde van het jaar is ook de tijd van de jaarlijstjes; mail je 5 favorieten albums van 2025 naar Bluesmagazine.nl, zie blues-jaarlijst-2025

In de lijst de gebruikelijk tips van luisteraars van de weekly playlist, de Bluesmagazine highlights en een selectie albums van uit 2025. Heb je ook tips stuur ze in, vijf van de inzenders komen in de wekelijkse lijst. Mail je tips naar jos@bluesmagazine.nl...........►►►

 

De inzenders van deze week:

1: Eric Johanson – Nowhere to go
2: Izzo Blues Coalition – Encore et Encore
3: Johnny Copeland – Greater man
4: Backtrack Blues Band – Rich man blues
5: Fenchie Moe – I want to ta ta you, babe

De Bluesmagazine’s highlights
1: Blacksilver – Echoes of time
2: Robin Trower – Too rolling stoned
3: Catfish/Zac Schulze gang – Have my say
4: BB King – Lucille
5: DeWolff – Fire and water

 

[Back to TOP]

Geen opmerkingen: