De prachtige studio waar deze muziek tot leven is gekomen heet E-Sound. De perfecte plek voor een grote band als wij, waar we met de beste apparatuur onze opnames konden maken. Thomas Cochrane heeft als producer het hoofd koel gehouden terwijl de Longo Longo wervelwind door het pand raasde, en door hem klinken de nummers nog beter dan we ons konden voorstellen. Scroll naar beneden voor foto’s!
De eerste single ‘El Futuro Mañana’ gaat over dat je volop van het leven mag genieten, jezelf mag zijn en je eigen werkelijkheid mag omarmen. Het voelt als een nieuw hoofdstuk, als een frisse ochtend waarop je zelf weer bepaalt welke kant je op gaat.
Kom naar de clubtour! Vier met ons de komst van het album in het voorjaar. VoorDeKunst-donateurs die als tegenprestatie van ons een ticket ontvangen voor een show krijgen binnenkort persoonlijk bericht. Haal je tickets nu al via onderstaande links!
---------------------------------------------------------------------
Luister de single op Spotify of op YouTube! | Website: https://www.longolongo.com/
![]() |
Longo Longo is geen gewone band. Het is een collectieve uitbarsting van ritme, soul en bevrijding – diep geworteld in de Cubaanse traditie (met twee leadzangers die in Cuba zijn opgegroeid) en gedreven door Afrobeat, funk en psychedelica. Hun geluid is tegelijk oeroud en futuristisch, oeroud en geestverruimend. Op het podium is Longo Longo een ritueel. De concertzaal verandert in een tempel van groove: een dansceremonie waar publiek en band samensmelten tot één wervelend lichaam van zweet, beweging en euforie. Geen afstand, geen remmen – alleen de beat, de trance, de vrijheid. |
| [Back to TOP] |






.jpg)
Geen opmerkingen:
Een reactie posten