Datzelfde jaar werd hij door het tijdschrift Gitarist uitgeroepen tot Gitarist van het Jaar in de Benelux. Later in 2024 trad Mark ook op in de theatershow Storytellers Gitaarhelden, naast gerenommeerde gitaristen als Harry Sacksioni en Maarten Peters. Nu is hij klaar om zijn langverwachte derde soloalbum uit te brengen!
De muziek op het nieuwe album ‘Antiquity Neon’ is het beste te omschrijven als instrumentale rock. De gitaar vervangt als het ware de zangmelodie waarbij sterke en verhalende melodieën en duidelijke songstructuren voorop staan. Tijdens de opnames van het album nodigde Mark verschillende muzikanten uit waarmee hij graag wilde samenwerken. Onder andere wist hij bassist Stuart Hamm (Joe Satriani, Steve Vai) te strikken voor een bijdrage op het nieuwe album.
Met muzikanten die ook allemaal te horen zijn op dit nieuwe album, is de live band geformeerd. Deze band bestaat uit de volgende geweldige muzikanten:
|
Mark Bogert – Gitaar Guests: • Website: https://www.facebook.com/mark.bogert |
Trackslist:
|
Mark Bogert Magoria Live:
Magoria presents a haunting rock opera that tells the eerie tale of a haunted house and its
mysterious inhabitants. In the second half of the show, the band performs highlights from their
debut album, centered around the infamous story of Jack the Ripper.
10-10-2025 Magoria – Theater De Willem, Papendrecht
11-10-2025 Magoria – Theater De Kring, Roosendaal
19-12-2025 Magoria – Theater Kielzog, Hoogezand
Mark Bogert Axe Travaganza Live:
Live show featuring original material from Menno Gootjes (Focus), Marcel Singor (Kayak,
Ayreon, Plan Nine), and Mark Bogert, complemented by tributes to their guitar heroes such as
Gary Moore, Jeff Beck, Steve Vai, Joe Satriani, and Tony MacAlpine.
08-03-2026 Axe Travaganza – De Bosuil, Weert
12-03-2026 Axe Travaganza – Patronaat, Haarlem
13-03-2026 Axe Travaganza – De Boerderij, Zoetermeer
21-03-2026 Axe Travaganza – Dru Popodium, Ulft
26-03-2026 Axe Travaganza – Spirit of ’66, Verviers (B)
27-03-2026 Axe Travaganza – De Pul, Uden
28-03-2026 Axe Travaganza – Neushoorn, Leeuwarden

Het jonge Nederlandse progressieve-symfo rock-metal label dat vooral progressieve en/of symfo rock- en metal bands in de breedste zin gaat huisvesten, die opvallen door hun vakmanschap in songwriting en in instrumentbeheersing.
https://www.constructionrecords.nl/
• Read more:






Geen opmerkingen:
Een reactie posten