Een weergaloze ode aan Adele
Tribute to Adele | Someone Like Her | za 23 aug 2025 - 20:30 | Reserveren
Het is ons gelukt om één van de finalisten van het populaire SBS6 programma ‘The Tribute – Battle of the Bands’ vast te leggen. Op zaterdag 23 augustus 2025 komt de Adele tributeband ‘Someone Like Her’ naar het Openluchttheater Nijverdal. Met haar krachtige stem wist frontzangeres Laura Ramaekers zowel publiek en jury te overtuigen. Met de tweede plaats verzekerde ‘Someone Like Her’ zichzelf ook van 3 optredens in de Ziggo Dome.
Adele: één van de grootste zangeressen uit de recente muziekgeschiedenis‘Someone Like You’, ‘Hello’, ‘Rolling in the Deep’ en ‘Make You Feel My Love’. Dit is zomaar een greep uit de lange lijst met hits die Adele op haar naam heeft staan. Hits die inmiddels zijn uitgegroeid tot echte klassiekers en die iedereen woord voor woord kan meezingen. Dankzij haar unieke en krachtige stemgeluid groeide Adele uit tot één van de grootste zangeressen uit de recente muziekgeschiedenis.
Someone Like Her maakt diepe indruk
‘Someone Like Her’ staat gelijk aan een pure en hoogstaande muziekbeleving. Frontzangeres Laura Ramaekers bezit zowel de oprechte persoonlijkheid als de krachtige stem die nodig zijn om de essentie van Adele tot leven te wekken. Van intieme ballads die recht naar het hart gaan tot meeslepende popsongs die je kippenvel bezorgen, het repertoire van de Britse superster Adele raakt het hart en het stemgeluid van frontvrouw Laura Ramaekers raakt je ziel.
Kaartverkoop inmiddels gestart
Heb jij ‘Someone Like Her’ gezien of gehoord tijdens de liveshows op SBS6? Dan ben je ongetwijfeld overtuigd en raden we je aan om snel je kaarten te reserveren, voordat het te laat is. Heb je ze nog niet gezien? Kom dan absoluut naar het Openluchttheater Nijverdal en laat je overtuigen.






Geen opmerkingen:
Een reactie posten