BLUESWORLD CAFE
Dinsdag 06 Oktober - Locatie Hedon Zwolle
Elke 1e dinsdag van de maand is het Bluesworld Café en is er een live band. Het programma wordt live uitgezonden vanuit de kleine zaal van Hedon.
Om 20.00 starten we met een kort interview en aansluitend is er een toffe liveband. Publiek is van harte welkom. Entree is gratis. Deze maand speelt Raymunda!
Wel even een gratis ticket bestellen via https://www.hedon-zwolle.nl/voorste.../30333/bluesworld-cafe
De band rond de charismatische frontdame/zangeres Raymunda Vervaeck bestaat drie jaar en geniet meer en meer aanzien binnen het Blues/Rock circuit.
Met veel emotie en sensatie brengen zij Blues/Rock die je het ene moment opzweept en het andere moment ontroert.
Begin van het jaar 2019 zijn zij gestart met het opnemen van een album, het concept is opgenomen in een antikraak boerderij in Oudenhoorn (Voorne-Putten). De eind opnames en mastering is gedaan bij Rocktown studio in Rotterdam. Het album is eind april uitgekomen op CD en Vinyl onder de naam “All of me”.
De bezetting:
Raymunda Vervaeck - zang
Martin Waliana – gitaar
Stephan Bijl – gitaar
Robin Kraag – bas
Joel Purkess - slagwerk
500 e uitzending op Dinsdag 8 december in Hedon in Zwolle
Bluesworld is het bluesprogramma van RTVFocus en wordt samengesteld en gepresenteerd door Tonio Aa Het programma is elke dinsdag vanaf 20.00 te beluisteren via www.rtvfocuszwolle.nl
Geen opmerkingen:
Een reactie posten