De muziek is opgenomen in Studio Bonne met Bonne van der Wal. Dit heeft negen nieuwe nummers opgeleverd
Voor een paar maanden terug was deze bluesband te gast in Zwolle tijdens de radio uitzending van Bluesworld, ook hier lieten ze een waanzinnige indruk achter en waar ook heel veel nummers van deze nieuwe CD ten horen werd gebracht, en waar het aanwezige publiek maar niet genoeg van kon krijgen. Blues-rock met veel scherpe gitaar riffs en gitaar solo's met een psychedelische ondertoon. Lees hier de recensie van dit optreden
Tracks:
Gonna Be Okay, Time, Need Some Lovin’, Self Control, Goin’ Insane, No Fool, I Don’t Care, Better For All, Dreams That Go Under.
Met als opener "Gonna Be Okay" en dat is het zeker deze CD is zeker okay en een lekker uptempo nummer is ook track 2 “Time” [Video]met heerlijke lange gitaar solo van Tim Birkenholtz.
Het langzame nummer is "Need Some Lovin" is om even op adem te komen, om daarna maar weer vol gas te geven op “Self Control”. Invloeden van Led Zeppelin, Santana & Ten Years After zijn terug te horen op Goin’Insane.
De blues harp gespeeld door Harm Bakker mag niet ontbreken op deze plaat, en is heerlijk te horen in het nummer “I Don’t Care”
"Better For All" is met stevige drums en dikke vette bas werk van Inge De Vries een meeslepend blues-rock nummer.
De afsluiter van deze plaat is “Dreams That Go Under” die begint met een lekker gitaarriff en de zang van Tim maakt alles af
Het allermooiste van dit album is dat alle negen nummers door de band zelf zijn geschreven.
Nederland is weer een fijne band rijker en dat is zeker “Better For All”
Website: Eletric Hollers F/B
Webshop: https://www.electrichollers.com/webshop






Geen opmerkingen:
Een reactie posten